Jakie Funkcje Mają Najnowsze Kabiny Prysznicowe?

Akcesoria
mtrkomplex
Jakie Funkcje Mają Najnowsze Kabiny Prysznicowe?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Producenci kabin prysznicowych nie przestają zaskakiwać swoich klientów. Każdego roku wprowadzają zmiany nie tylko w stylizacji, ale i w wyposażeniu pryszniców. Nawet najwięksi fani gorących wanien polubią, a może nawet przekonają się, że kabina prysznicowa może zastąpić wygodną wannę. A więc zapoznajmy się z tymi innowacjami.

Udoskonalenie podstawowych funkcji

Nowoczesny design opiera się na idei minimalizmu. Coraz częściej spotkać można mieszkania z małą ilością bardzo prostych w wykonaniu mebli. Ludzie stawiają na komfort i wizualnym zachowaniu wolnej przestrzeni. Celowe dążenie do prostoty jest głównym celem projektantów mieszkań i producentów armatury. Taki styl nie ominął i łazienki. Pierwsze zmiany dokonane w stylizacji pryszniców to brodzik, a mianowicie jego brak.

Nowoczesne stylowe rozwiązanie, które optycznie powiększa przestrzeń w łazience. Rezygnacja z brodzika nie tylko doda jednolitości całemu projektowi łazienki, ale także ułatwi sprzątanie prysznica w przyszłości. Bezprogowe prysznice zapewnią również bezpieczeństwo osobom korzystającym z niego, a szklane minimalistyczne drzwi świetnie uzupełnią nowoczesny styl łazienki.

Słuchawki prysznicowe też doznali zmian. Rozbudowane funkcje słuchawek sprawią, iż kąpiel będzie przyjemniejsza i zdrowsza. Chodzi tu o możliwość zmiany strumieni wody. Zazwyczaj są to zwykłe miękkie, deszczowe strumienie, o delikatnej mocy. Natomiast istnieją także funkcję masażu, podczas którego woda z bardzo dużą siłą wydobywa się ze słuchawki. Jest szansa także na zamontowanie hydromasażu ciała i stóp. Taki masujący prysznic świetnie działa na przepływ krwi w organizmie człowieka, rozluźnia mięśnie oraz zmywa cały ciężar po długim roboczym dniu.

Producenci kabin prysznicowych uwzględnili wszelkie upodobania klientów, dlatego stworzyli różne rodzaje słuchawek prysznicowych. Zamiast wielofunkcyjnej, prawdziwi miłośnicy minimalizmu mogą wybrać tę nowoczesną, posiadającą podłużną główkę, która jest przedłużeniem rączki. Nie będzie ona posiadać tyle funkcji, jak ta standardowa, ale pomoże utrzymać wizerunek łazienki.

Nowinki

Bardzo ciekawym nowoczesnym pomysłem na dopełnienie kabiny prysznicowej jest siedzisko. Dany dodatek pod prysznic przyda się szczególnie osobom, które mają problem z poruszaniem. Siedzisko ułatwi wykonanie codziennych czynności higienicznych. Prawidłowy montaż siedziska do ściany nie zaburzy wyglądu łazienki, ponieważ po złożeniu zleje się ze ścianą. Idealnie dopasowany kolor siedziska i jego nowoczesny model sprawi, iż każdy użytkownik będzie zadowolony z nowoczesnego udogodnienia.

Siedziska nie muszą być montowane do ściany, ciekawszym rozwiązaniem będzie wykonanie ławeczki od zewnątrz wyłożonej płytkami. Jest to stylowe dopełnienie prysznica, stabilne i wygodne miejsce, na którym można się położyć. Jeżeli ktoś boi się zimnych kafelek miejsce leżące można zrobić z podgrzewaniem. Taka ławka dobrze się za reprezentuje w przestrzennych łazienkach, z dużymi kabinami prysznicowymi.

Dla tych, komu piosenka towarzyszy nawet w prysznicu producenci elektroniki mogą zaoferować radia przeznaczone do montażu w łazience. Dzięki nowoczesnym technologiom można stworzyć niesamowitą atmosferę podczas kąpieli, zwłaszcza gdy odtworzymy muzykę relaksacyjną.

Ciekawe pomysły na ulepszenie kabin prysznicowych sprawdzają się i cieszą się popularnością wśród ludzi. Może to już czas na wprowadzenie innowacji do swojego domu?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Jak stworzyć przytulną sypialnię sprzyjającą relaksowi?
Jak stworzyć przytulną sypialnię sprzyjającą relaksowi?
Rekomendowane
Jak wybrać miejsce na przechowywanie narzędzi w ogrodzie?
/
Jak wybrać miejsce na przechowywanie narzędzi w ogrodzie?
Dowiedz się, jak inteligentnie gospodarować przestrzenią w swoim ogrodzie. Odkryj najlepsze metody przechowywania narzędzi i porady, które pomogą utrzymać porządek.
Polecamy